Satışlarımız sadece ADANA içidir.
   Müşteri Hizmetleri:   0545 500 0 322
HAKKIMIZDA
1992 yılında Adana’da Beko bayisi olarak faaliyetlerine başlayan Öz Aksoy Dayanıklı Tüketim Malları Pazarlama San. Tic. LTD. ŞTİ. 30 yıllık başarılı geçmişi sayesinde yükselen firmalar arasında yerini almıştır. Beyaz eşya sektöründe yer alan, müşterilerine kaliteyi uygun fiyatlar ile sunan ve dolayısıyla engin bir tecrübe sahibi olan şirketimiz, Beko işbirliği ile gelişen bir şekilde hizmet vermeyi sürdürmektedir.
 
Bugün Güney Kuşak Bulvarı’nda bulunan merkezi ile fiziksel varlığını sürdüren Öz Aksoy Ticaret, çevrimiçi ortamda da yerini almış bulunuyor. www.eveesya.com adresine tıklayarak, mağazada görebileceğiniz her ürünü, belki çok daha fazlasını kolayca satın alabilirsiniz. Üstelik BEKO Yetkili Satıcısı olan Öz Aksoy Ticaret ’in kalite ve güvencesi ile… Beyaz eşya, ankastre ürünler, çeşitli elektronik ürünler, ısıtma ve soğutma sistemleri ve küçük ev aletlerinin yanında çok daha fazlası elinizin altında.
 
Online alışveriş yaparken yaşadığınız endişeleri de bu sayede geride bırakabileceksiniz. Bu sistem üzerinden siparişlerinizi takip edebilir, tüm detaylara hâkim olabilirsiniz. Beyaz eşya alımında kargo ücretsiz olacağından, bu tip detayları düşünmenize hiç gerek yok. Ödemede ise farklı farklı seçeneklere sahipsiniz. Dilerseniz, sipariş verirken kredi kartı ya da banka kartı ile ödemenizi yapın.
 
Dinamik, güler yüzlü ve alanında uzman olan personeli ile fiziksel mağazasında sunduğu tüm hizmetleri geniş kitlelere de ulaştırmak isteyen firmamız, 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekilde alışveriş yapılabilen eve eşya online alışveriş mağazasını hayata geçirmiştir. Aynı yüksek standartları sunarak ülkenin dört bir yanındaki tüm alıcılara ulaşmak ve daha pratik bir alışveriş imkânı sağlamak ise firmamızın birincil gayesidir. Öz Aksoy Ticaret günümüzde, mağazası ve çevrimiçi alışveriş sitesi ile tüm Türkiye’ye ürün temini yapabilecek güçtedir.
 
Öz Aksoy Ticaret, sektörün önde gelen kuruluşlarından olma vizyonuyla hizmet kalitesinde çıtayı her geçen gün yükseltmektedir. Bu şekilde, uzun yılların birikimiyle edinilen tecrübelerin rehberliğinde, müşterilerine beklentilerin ötesinde hizmet sunmayı görev edinmiştir.
ÜCRETSİZ BİLGİ HATTI
Merak ettiğiniz tüm sorularınızı yanıtlayalım.
Eve Eşya © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.